درباره ما

ماشین سازی ایران کوب برندی ۳۰ ساله و از قدیمی‌های بازار سعدی [بورس تجهیزات صنعتی، ساختمانی و کشاورزی] است که نخستین تولیدکننده شیلنگ ویبراتور در ایران به حساب می‌آید. آن زمان که بیشتر کسبه به دنبال کالای وارداتی بودند، بنیانگذاران برند ایران کوب تصمیم گرفتند نیاز صنعت در زمینه شیلنگ ویبراتورهای ساختمانی را با «تولید» برطرف کنند.

  • کیفیت
  • دقت
  • اصالت
  • قدمت

تاریخچه ما

ایران کوب از کجا شروع کرد؟

قدمتی ۳۰ ساله با تجاربی زیاد

شروع فعالیت ایران کوب گرچه با تولید شیلنگ ویبراتور مکانیکی یا بنزینی آغاز شد؛ اما پس از آن تولید شیلنگ ویبراتورهای بادی را هم دست گرفت و عنوان نخستین تولیدکننده کمپکتور [طرح هیساکی] را نیز به نام خود ثبت کرد.

واقعیت این است که تولید کار سختی است؛ اما سخت‌تر از آن، برند (Brand) شدن است. باید سال‌ها هزینه مادی و معنوی بدهید تا برندتان جا بیافتد، اما بدتر این است که عده‌ای خودشان را به نام شما جا بزنند!

ایران کوب

درباره ایران کوب

ایران نکوب‌ها به بازار می‌آیند!

جمله‌ی مشهوری وجود دارد که می‌گوید: «اگر کپی شما به بازار آمد، بدانید که برند شده‌اید!» وقتی برند می‌شوید، خیلی‌ها سعی می‌کنند جای شما را بگیرند؛ اما نه با رقابت سالم، بلکه با تولید کپی و فیک محصول شما.

اگر حمل بر جسارت نشود! معمولا چند شارلاتان که نبوغی در کاسبی دارند می‌آیند و یک برند قدمت‌دار را به نام خود می‌کنند و از هیچ چیز، می‌خواهند یک شبه خودشان را به یک برند چند میلیارد تومانی تبدیل کنند!

افراد یا شرکت‌هایی، همه تلاش، سرمایه، انرژی و وقتی که شما صرف کردید را یکجا برداشته و آنرا پشت یک نام فیک و غیراصل می‌گذارند و به اسم شما جا می‌زنند؛ دقیقا مثل دزدی که تمام سرمایه و اجناس شما را بار یک کامیون کرده و با خود می‌برد!

نتیجه کار این رنگ‌کارانی که گنجشک را به جای قناری تحویل شما می‌دهند مشخص است: کاهش کیفیت اجناس، نارضایتی مشتریان، توجه به بازار خارجی و وارد کردن اجناس بنجل چینی، از بین رفتن توان تولید، کاهش انگیزه تولید، افزایش بیکاری و صدها مورد دیگر.

چرا اصالت مهم است؟

اصالت و کیفیت ایران کوب

ایران کوب هم از همان برندهایی است که عده‌ای به ویژه در سال‌های اخیر سعی کرده‌اند آنرا به نام خود کنند، اما واقعیت این است که با انداختن دوتا کلمه به این طرف و آن طرف نام یک برند، آن برند نخواهید شد؛ چون همچنان ملاک مشتریان در انتخاب یک برند، کیفیت محصول، خدمات پس از فروش و نحوه برخورد با مشتری است نه صرفا نام!

متاسفانه در این سال‌ها که تقاضا برای محصولات ایران کوب به ویژه شیلنگ ویبراتورهای آن زیاد شده است برخی به هر نحوی شده سعی می‌کنند خودشان را به مشتریان تحمیل کنند، بدتر اینکه برخی از این «ایران نکوب‌ها» اینقدر محصولات بد به دست مشتریان می‌دهند که در بازار هم مورد تمسخر قرار می‌گیرند.

شیلنگ-ویبراتور-بادی

از ۳ دهه گذشته تاکنون

نگاهی به گذشته ایران کوب

همانطور که گفتیم ایران کوب سابقه ۳ دهه فعالیت در زمینه تولید کالاهای صنعتی، ساختمانی، کشاورزی و راهسازی را دارد. زمانی که تولید شیلنگ‌هایی مثل شیلنگ ویبراتورهای بادی را هیچ کس به دلیل چالش‌های زیادی که داشت انجام نمی‌داد، ما دست به کار شده و وارد گود شدیم.

در آن زمان پروژه‌هایی مثل سدسازی نیاز به شیلنگ ویبراتورهای ۴ اینچ داشت که موجود نبود و حتی واردات آن هم سخت بود، برای همین ایران کوب همان زمان شیلنگ ۴ اینچ بادی تولید کرد.

شیلنگ ویبراتورهای ایران کوب تفاوت زیادی با نمونه‌های کپی و فیک دارد که می‌توانید در مقاله تشخیص شیلنگ ویبراتور اصل از غیر اصل تمام این نکات را بخوانید. این شما هستید که انتخاب می‌کنید آگاهانه خرید کنید تا سودجویان نتوانند اجناس بنجل وارداتی خود را به نام ایران کوب به شما بدهند.

یک سری از این محصولات نام ایران کوب را برداشته و به اول و آخر آن یک چیزی اضافه کردند:

  • یکی کلمه «ایران» را برداشت
  • دیگری کلمه «کوب» را برداشت
  • یکی دیگر اجناس مسخره وارداتی را در شهرستان به نام ایران کوب پخش کرد
  • آن یکی نام خانوادگی خود را آخر ایران کوب انداخت
  • یک سری هم به جای «ب» از «پ» استفاده کردند
  • برخی یک طرف ایران کوب چاپ کردند، طرف دیگر پوکر نام خودشان را!

خلاصه هر کاری بگویید کرده‌اند تا این نام را نه فقط به نام خود، بلکه آنرا خراب کنند چون تفاوت کیفیت ایران کوب اصلی با این محصولات فیک، از زمین تا آسمان است.

بدون هیچ پسوند و پیشوندی

ایران کوب فقط و فقط «ایران کوب» است

اما باید بدانید ایران کوب فقط و فقط «ایران کوب» است که ویژگی‌های خود را دارد و به جرات می‌گوییم بهترین شیلنگ ویبراتور مکانیکی موجود در کل ایران است و هیچ محصولی به پای کیفیت آن نمی‌رسد، چون ما بر اساس نیاز داخل، محصول را طراحی کردیم.

از طرفی برخی ضعف‌هایی که شیلنگ ویبراتورها دارند در ایران کوب برطرف شده، مثل فنر بریدن و پارگی پوسته و غیره، با طراحی ویژه این محصول برطرف شده است. (هرچند محصولاتی که به اسم ایران کوب به فروش می‌رسند تمامی این ضعف‌ها را داشته و بعد از مدتی کار با آن باید دست به تعمیر یا تعویض بزنید.)

عاملان فروش ایران کوب

ایران کوب را از کجا بخریم؟

اگر ایران کوب اصل می‌خرید حتما از عاملیت‌های فروشی که در سایت معرفی شدند خرید کنید، چون غیر از این، شیلنگ ویبراتورهای فیک به شما خواهند داد. متاسفانه این خنزر پنزر فروشی‌هایی که به نام ایران کوب به شما محصولات فیک می‌فروشند هیچ خدماتی به شما نمی‌دهند.

اجناس‌شان محصولات بسیار بی‌کیفیت چینی است که با لیبل ایران کوب به شما می‌فروشند. خدمات پس از فروش‌شان هم در واقع بیشتر ماست‌مالی کردن خرابکاری‌ها و خرابی‌های محصولاتشان است و در نهایت شما خواهید ماند یک محصول فیک که هیچ کس آن را گردن نمی‌گیرد.

گفتنی است ما فعلا در شهرستان‌ها عاملیت فروش نداریم؛ اما مغازه‌دارانی هستند که اجناس را از خود ما تهیه می‌کنند، برای اطمینان از اصل بودن این محصولات حتما ویژگی‌هایی که در مطلب تفاوت ایران کوب اصلی از فیک گفتم را بخوانید و بعد خرید کنید.

باید این واقعیت را قبول کرد که «حتی اگر با تی‌شرت برند هم روی یک نیمکت بخوابی، بازهم ولگرد به حساب خواهی آمد!»

ما را دنبال کنید

سایت و شبکه‌های اجتماعی ایران کوب

مرجع اصلی فروش محصولات ایران کوب، عاملیت‌های فروشی است که در سایت معرفی شده‌اند. از طرفی، سایت ایران کوب اصلی‌ترین مرجع این محصول است و محصولات جدید، تغییر و تحولات، فروش ویژه، تخفیف‌ها و غیره همه در این سایت منتشر خواهد شد. همچنین شبکه‌های اجتماعی ما را می‌توانید در زیر همین صفحه دنبال کنید و از اطلاع‌رسانی‌های ایران کوب باخبر شوید.

گفتنی است برند ایران کوب زیر مجموعه شرکت توسعه ابزار نوآوران حداد است. بنیانگذار این برند جناب آقای ولی‌الله حدادی بوده و در حال حاضر این برند زیر مجموعه شرکت به فعالیت خود به مدیر عاملی ایشان ادامه می‌دهد.

شماره تماس ما نیز در صفحه تماس با ما درج شده است، همچنین آدرس دفتر ما در خیابان سعدی را در همان صفحه می‌توانید مشاهده کنید. گفتنی است ایران کوب تنها یک دفتر در تهران داشته و هیچ دفتر دیگری در تهران یا سایر نقاط ایران ندارد.